Cистеми диспетчеризації mySCADA

Якщо для вас aббревіатура "SCADA" звучить як лайка, то радимо для початку прочитати нашу статтю за посиланням: Що таке SCADA?.

 

Використовуючи mySCADA можна розробляти проекти систем диспетчеризації різного розміру. Дякуючи масштабованій архітектурі, mySCADA може використовуватися як на невеликих автоматизованих лініях, так і у величезних багатокористувацьких системах.

Використовуючи стандартну і відкриту технологію можна оновлювати існуючу систему в будь-який час в майбутньому. Не потрібно платити за додаткові модулі, оскільки функціональність системи необмежена. Ви можете легко розширити систему при необхідності.

Просте впровадження

Зберігайте ваш час і гроші - розробляйте проект тільки один раз і завантажуйте його на будь-який пристрій одним кліком мишки. Просте, інтуїтивно зрозуміле, з дружнім інтерфейсом середовище розробки myDESIGNER - це програмне забезпечення для конфігурації системи і впровадження систем диспетчеризації, що становить ядро системи mySCADA. Для візуалізації використовується векторна графіка, яка не залежить від роздільної здатності екрану. Таким чином, не потрібно переробляти проект для отримання повнофункіональної системи диспетчеризації на пристроях з різними характеристиками екранів.

Гнучкість

Мультиекранність, вбудований веб-сервер, веб-орієнтоване впровадження, кросплатформність. За допомогою mySCADA можна стежити за перебігом технологічного процесу з будь-якого комп'ютера, смартфона, планшета і навіть через "смарт" -телебачення. Можна швидко запустити систему диспетчеризації для багатьох користувачів без установки додаткового програмного забезпечення. Все, що потрібно, - сучасний веб-браузер. mySCADA працює на операційних системах Windows, Mac OS, Linux, iOS.

Сучасність та інноваційність

При розробці mySCADA ми використовуємо найбільш інноваційний підхід, який об'єднує найкращий функціонал SCADA-систем і передових IT-технологій, а також їх стандартні протоколи і практики. mySCADA використовує сучасні промислові та відкриті IT-стандарти і є дуже потужним інструментом, яким легко користуватися - вона має вбудовані скрипти, які виконуються на стороні сервера, розумну і доступну політику ліцензування, працює на всіх операційних системах і підтримує передовий збір даних. mySCADA - це сучасна система, розроблена професіоналами, які мають багатий досвід в області автоматизації і IT.

Інтегрований зв'язок

У mySCADA інтегровано комунікаційні драйвери для обміну даними з ПЛК для забезпечення максимальної швидкості обміну даними та ефективності. Не потрібно платити за додаткове програмне забезпечення для обміну даними з ПЛК і розподіленими системами. З вбудованими комунікаційними драйверами mySCADA досягає високої продуктивності і абсолютної надійності, простоти і захищеності. mySCADA підтримує обмін даними з найбільш поширеними промисловими контролерами, а також має вбудований ОРС UA драйвер.

Захищеність і масштабованість

Захищеність промислового рівня і надійність забезпечуються на всіх рівнях mySCADA. mySCADA надає можливості для налаштування різнорівневого доступу і ведення журналу дій користувачів. Для доступу до системи диспетчеризації використовується SSL-шифрування, яке використовується для захисту банківських даних. Технологія VPN надає безпомилкове і захищене з'єднання через мережу Інтернет.